O MNIE

NAZYWAM SIĘ IZABELA SOBAŃSKA

Urodziłam się 15.03.1996 roku w Bełchatowie. Od najmłodszych lat byłam związana ze sportem.

Najpierw tenis stołowy, wszystkie gry zespołowe i lekkoatletyka na poziomie rozgrywek międzyszkolnych różnych szczebli. Następnie na najdłuższy czas związałam się z siatkówką. Aż w końcu od 2015 roku startuję w triathlonie i przy nim już zostanę – znalazłam swoje miejsce.

Od końca sezonu 2015 współpracuję z trenerem Jakubem Adamem.

Z PASJI DO POKONYWANIA SIEBIE

Po profesjonalnym ułożeniu i dopasowaniu planu działania przez wysokiej klasy trenera oraz włożeniu dużej ilości własnej pracy i wysiłku udało się wejść na kolejne triathlonowe poziomy.

W kolejnych latach mój poziom pływacki i rowerowy diametralnie się odmienił. W 2017 roku nie tylko udało się wygrać kilka polskich imprez triathlonowych ale także spróbować swoich sił w Mistrzostwach Świata IRONMAN 70.3 w USA.

2018 rok przyniósł kolejne sukcesy. Obronę tytułu Mistrzyni Świata Federacji Challenge 18-24, złoto MP na dystansie średnim 18-24, III miejsce wśród kobiet na dużej zagranicznej imprezie pod szyldem Ironman 70.3, zejście poniżej 4:50 na dystansie połówki oraz kolejny wyjazd na Mistrzostwa Świata IRONMAN 70.3 do RPA. Co będzie dalej, co przyniosą kolejne lata...? Okaże się już wkrótce!